Mūsu misija

AutoŠroti.lv ir lietotu auto rezerves daļu meklēšanas sistēma. Mūsu mērķis ir ļaut Jums samazināt Jūsu auto ekspluatācijas izdevumus.

Kā mēs to paveiksim?

Lietot AutoŠroti.lv ir ērti un vienkārši. Ievadiet sistēmas meklētājā sava auto parametrus un norādiet meklējamo detaļu. AutoŠroti.lv nosūtīs pieprasījumu par Jūsu meklēto detaļu visiem mūsu datu bāzē esošajiem auto rezerves daļu tirgotājiem. Līdzko kāds no mūsu datubāzē reģistrētajiem tirgotājiem dos pozitīvu atbildi Jūs saņemsiet norādītajā e-pastā ziņu par tirgotāja cenu piedāvājumu un kontaktus.

Taupiet naudu un laiku!

AutoŠroti.lv lietošana ļauj Jums netērēt laiku un naudu, zvanot vai pat pašiem braukājot pa auto šrotiem vai veikaliem un meklējot Jums nepieciešamo detaļu. Retāk sastopamu lietotu auto rezerves daļu atrašana, pašam meklējot, nereti prasa pat vairākas dienas. Arī viegli atrodamu rezerves daļu atrašanai lietot AutoŠroti.lv ir izdevīgi, jo tas Jums ļauj nepārmaksāt par šo detaļu. Lietotu rezerves daļu tirgotāju prasītas cenas par vienu un to pašu detaļu nereti atšķiras pat trīs un vairāk reizes.

Mūsu datu bāze

Mūsu datu bāzē šobrīd ir reģistrēti vairāk nekā 400 lietotu auto rezerves daļu tirgotāji un datu bāze tiek nemitīgi papildināta.

1. Aizpildi formu, norādot informāciju par meklēto rezerves daļu.

Izmanto oriģinālo vai analoga rezerves daļas kodu,kā arī pievieno bildi,lai vienkāršāk un precīzāk atrastu meklēto rezerves daļu.

Rezerves daļu kods ir unikāls rupnīcas artikuls, ar kuru vienu detaļu var atšķirt no otras. Ražotāja kods bieži ir uzlīmēts vai izsists uz rezerves daļas korpusa apakšas vai sāna.Ņemiet vērā, ka kods uz lietotas rezerves daļas var būt vāji redzams, netīrumu vai metāla/uzlimju nodiluma dēļ.

2. Nosūti savu pieprasījumu

Katrs rezerves daļu pieprasījums tiek nosūtīts visiem AutoSroti.lv datu bāzē reģistrētajiem rezerves daļu tirgotājiem, kuri norādījuši,vai kuriem ir katalogā attiecīgā auto modeļa detaļas.

3. Saņem atbildes par rezerves daļu pieejamību uz e-pastu.

Sistēma uzreiz pec rezerves daļu tirgotāja atbildes uzreiz nosūta lietotājam e-pastā informāciju par tirdzniecības vietu, kurā pieejama meklētā detaļa, kā arī tirgotāja piedāvātā cena.Var arī sekot līdzi atbildēm mūsu majas lapā.

AutoSroti.lv datu bāzē šobrīd ir reģistrēti vairāk kā 250 lietotu auto rezerves daļu tirgotāji, un tā tiek nemitīgi papildināta.

AutoSroti.lv cer, ka šis pakalpojums pamudinās, auto īpašniekus biežāk izvēlēties lietotas detaļas tā vietā, lai pirktu tikai jaunas. Izvēle par labu lietotām auto rezerves daļām ir ne tikai finansiāli izdevīga, bet ir arī veicina auto rezerves daļu otrreizēju izmantošanu.